Counter-Strike 1.6 old school

Counter-Strike 1.6 old school

AcasaFAQCautareInregistrareMembriGrupuriConectare

Distribuiti | 

Nesimtire curata

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
thedark

Data de inscriere : 02/06/2013

MesajSubiect: Nesimtire curata   Dum Iun 02, 2013 1:23 pm

Salut, m-am jucat pe serverul arena.indungi.ro si nu an vorbit urat si mi s-a dat gag de vreo 3 ori de catre Zeu la Cs, nu mi se pare normal stiam ca gag se ia atunci cand injuri nu mi se pare corect. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Nesimtire curata
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Counter-Strike 1.6 old school :: ~|-Administrativ-|~ :: ~|-Servere Cs-|~-
Mergi direct la: